دکتر امیر طاهری » دستگاه گوارش » فوق تخصص خوب گوارش در تهران
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

فوق تخصص خوب گوارش در تهران

بیشتر افراد برای مشکلاتی مثل رفلاکس معده – یبوست – اسهال- شکم درد – کبد چرب – سنگ کیسه صفرا – هموروئید – شقاق – زخم معده – هپاتیت – به فوق تخصص گوارش مراجعه می کنند . بهترین فوق تخصص فردی است که به خوبی بتواند بیمار را معاینه و مشکل بیمار را به خوبی تشخیص دهد و درمان کند .

فوق تخصص خوب گوارش در تهران

فوق تخصص  گوارش اصولا از روش های گوناگونی برای اینکه بیماری را تشخیص دهد استفاده می کند که شامل موارد ذیل می شود

  • آندوسکوپی
  • کولونوسکوپی
  • رکتوسکوپی
  • بیوپسی
  • تست تنفسی میکروب معده

آندوسکوپی : در اصل می توان گفت به طریق لوله ای شکل می باشد که  دارای طول بسیار می باشد . این دوربین به حد زیادی ریز است و وارد بدن می شود و به آسانی اعضای بدن مشاهده می شود و می توان بر  روی نمایشگر ملاحظه کرد .

کولونوسکوپ : وسیله ای می باشد که دارای انعطاف می باشد و برای اینکه داخل روده را بتوان دید استفاده می شود . این وسیله به همراه دوربینی متصل شده است که به کمک آن به آسانی می توان داخل روده را مشاهده کرد و پزشک به کمک کولونوسکوپ می توان مخاط روده و سلول ها را ارزیابی کرد .

بیوپسی در واقع نوعی نمونه برداری می باشد که از بافت انجام می شود . پزشک به وسیله از بافت بدن بررسی می کند و با کمک آزمایشگاه های بافت شناسی می تواند بیماری را به خوبی تشخیص دهد .

تست تنفسی میکروب معده : زمانی که میکروب در دراز مدتی در داخل معده باشد موجب می شود مشکلاتی در داخل معده به وجود بیاید که در بعضی اوقات میکروبی که وجود دارد بسیار  خطرناک می باشد و می تواند با عواقب بدی خود را نشان دهد. یکی از موضوع های مهم و جدی بیماری های گوارشی است چون میکروبی که به وجود آمده است می تواند دلیل خونریزی و اختلالات حاد شود و در همچین مواقعی فرد در معرض بیشتری برای سرطان معده قرار می گیرد . این نوع میکروب ها را می توان به وسیله آزمایش خون بررسی کرد و تشخیص داد و این روش یکی از بهترین روش ها می باشد .

فوق-تخصص-خوب-گوارش-در-تهران

فوق-تخصص-خوب-گوارش-در-تهران

هموروئید

یکی از بیماری هایی که یک فوق تخصص گوارش خوب می تواند آن را به وسیله مهارت و تجریباتی که دارد درمان کند بیماری هموروئید می باشد .

بیماری هموروئید به دو نوع گوناگون داخلی و خارجی وجود دارد . هموروئید خارجی اندازه یک سوم انتهایی کانال معقدی و در قسمت دودست خط دندانه دار قرار دارد و توسط آنودرم پوشانده می شود .

هموروئید داخلی در بخش نزدیک خط دندانه دار قرار دارد و توسط اپیتلیوم ستونی یا اپیتلیومی که در حال تغییر می باشد پوشانده شده است .

هموروئید را می توان به دو روش جراحی و بدون جراحی درمان کرد . درمان هموروئید داخلی که دارای نشانه می باشد از یک اطمینان بخشی آسان تا جراحی که برداشتن هموروئید در آن انجام می شود تفاوت دارد .

درمان هموروئید بدون جراحی

زمانی که شخصی به یک بیماری ناراحت کننده ای مانند هموروئید دچار می شود . انتخاب روش های درمان برای او سخت می شود چون اغلب یک فوق تخصص گوارش خوب چندین راه و روش های درمانی را که با معایب و مزیای جدا گانه ای که دارند برای بیمار شرح می دهد و در آخر روش درمانی به انتخاب بیمار انجام می شود . هنگامی که مسئله درمان های سخت تری مانند جراحی مطرح می شود اصولا شخص در انتخاب و نظر خود چار مشکلاتی و حساسیت هایی می شود.

از بین جراحی هایی که برای درمان هموروئید وجود دارد انواع لیزری آن بیشتر مورد استقبال مردم قرار گرفته است چون بیشتر مردم از تیغ جراحی هراس دارند و سعی می کنند درمان های بدون جراحی مانند روش درمان هموروئید بدون جراحی را انتخاب کنند . لیزر را می توان جهت درمان انواع هموروئید انتخاب کرد و بسیار تاثیر گذار می باشد .

دکتر امیر طاهری فوق تخصص گوارش و متخصص بیماری های داخلی هموروئید را با مهارت و حرفه قابل چشمگیری انجام می دهد هم چنین دکتر امیر طاهری دردسته فوق تخصص گوارش خوب در تهران قرار دارد  . دکتر امیر طاهری با تکنیک هایی که به کار می گیرد می تواند هموروئید را به روش درمان هموروئیدبدون جراحی درمان کند و به بهترین نحو انجام دهد . جهت تعیین وقت قبلی می توانید با شماره های 34 60 22 22 – 22889677 تماس حاصل فرمائید .

فوق تخصص خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد

فوق تخصص خوب گوارش فردی می باشد که دارای تجریبات زیادی باشد و بتواند به وسیله مهارتی که دارد بتواند به خوبی بیمار را معاینه کند و مشکل بیمار را با دقت فراوان بررسی کند و اینکه بتواند به موقع مشکل بیمار را تشخیص دهد و یکی از ویژگی هایی که حائز اهمیت بالایی می باشد تشخیص آن می باشد .مسئله دیگری که بسیار مهم می باشد این است که فوق تخصص باید به خوبی اعتماد بیمار را جلب کند تا مراجعه کننده بتواند به خوبی با بیماری خود کنار بیاید و برای درمان آن تلاش کند .

بیمار حتما باید با فوق تخصص خود همکاریات لازم را انجام دهد چون این کار باعث می شود روند بهبودی هر چه سریعتر انجام شود و در نهایت بیمار درمان می شود  .

برخی از خدمات دکتر طاهری فوق تخصص گوارش

درمان هموروئید بدون جراحی

درمان شقاق بدون جراحی

کولونوسکوپی

آندوسکوپی معده

راه های ارتباطی دکتر طاهری فوق تخصص گوارش

ایمیل : info@doctor-taheri.ir

تلفن : 22889677

22226034

کانال تلگرام

پبج اینستاگرام

با تشکر، مدیریت وب سایت دکتر طاهری فوق تخصص گوارش
شما عزیزان می توانید در صفحه اینستاگرام ما را همراهی کنید

 

آخرین دیدگاه ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه

ترک بک ها/پینگ بک ها

  1. بوتاکس معده و تاثیر آن بر لاغری و کاهش وزن - […] مثبت بر کاهش وزن است. انتخاب یک روش موثر حتما باید توسط فوق تخصص گوارش خوب انجام […]
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − یک =