درمان شقاق با لیزر

درمان شقاق با لیزر

بیماری شقاق یکی از بیمارهای رایج می باشد که در مردان و زنان بسیاری بروز می کند . این بیماری در تمام سنین بروز می کند ولی در افراد میانسال احتمال بروز آن بیشتر می باشد . بیماری شقاق علت های مختلفی دارد، اسهال شدید و یبوست از علت های بارز این بیماری می باشد .

درمان شقاق با لیزر

درمان شقاق با لیزر

افرادی که مبتلا به بیماری شقاق هستند همواره بدنبال روشی می باشند تا از شر این بیماری رهایی پیدا کنند، برای درمان شقاق روش های متعددی وجود دارد . توصیه می شود با پیشگیری از مبتلا شدن به یبوست و اسهال از بروز شقاق جلوگیری شود . شقاق به دو نوع حاد و مزمن تقسیم می شود که در نوع حاد در مدت زمان خیلی کوتاه و بدون هیچ سابقه بیماری شقاق در فرد ایجاد می شود که دردناک می باشد ، نسبت به درمان آن به هیچ عنوان بی توجه نباشید با مراجعه سریع به پزشک و مصرف دارو و پماد های تجویز شده می توانید شقاق خود را درمان کنید . همانطور که گفته شد نوع دوم شقاق ، شقاق مزمن می باشد که در این نوع شقاق بیمار درد شدیدی را تحمل می کند در صورتی که شقاق حاد درمان نشود تبدیل به شقاق مزمن می شود .

دکتر طاهری فوق تخصص گوارش در بسیاری از موارد از درمان شقاق بدون جراحی استفاده می نماید . یکی از روش های درمان شقاق بدون جراحی لیزر می باشد که در این مقاله بیان توضیحاتی در رابطه با درمان شقاق بدون جراحی با لیزر پرداخته می شود .

استفاده از لیزر در درمان شقاق

یکی از روش های درمان شقاق بدون جراحی لیزر می باشد، لیزر یک روش ایمن و بی خطر برای درمان شقاق می باشد که بطور سرپایی انجام می شود . درمان شقاق بدون جراحی با لیزر بدون بی هوشی و درد و خونریزی انجام می گیرد و بیمار بلافاصله بعد از درمان می تواند فعالیت های روزانه خود را از سر گیرد . با استفاده از این روش زخم بجا مانده از شقاق توسط لیزر برداشته می شود . در گذشته درمان شقاق با جراحی صورت می گرفته و بیمار تحت بی هوشی عمومی قرار می گرفته اما امروزه با استفاده از لیزر می توان به راحتی شقاق را درمان کرد .

برخی از خدمات دکتر طاهری فوق تخصص گوارش

درمان هموروئید بدون جراحی

درمان شقاق بدون جراحی

کولونوسکوپی

آندوسکوپی معده

راه های ارتباطی دکتر طاهری فوق تخصص گوارش

ایمیل : info@doctor-taheri.ir

تلفن : 22889677

22226034

کانال تلگرام

پبج اینستاگرام

با تشکر، مدیریت وب سایت دکتر طاهری فوق تخصص گوارش
شما عزیزان می توانید در صفحه اینستاگرام ما را همراهی کنید